Kodu > Tooted > Diskreetse pooljuhttooted > Dioodid - alaldid - massiivid > STTH2003CG
STTH2003CG
STTH2003CG
OMRON AUTOMATION & SAFETYPildid on ainult viiteks.
Vt toote üksikasjade toote üksikasjad.
Osta STTH2003CG Usalduse Components-World.HK, 1 aasta garantii
Küsi hinnapakkumist
Osa number STTH2003CG
Tootja STMicroelectronics
Kirjeldus DIODE ARRAY GP 300V 10A D2PAK
Product parameter
Osa number STTH2003CG Tootja STMicroelectronics
Kirjeldus DIODE ARRAY GP 300V 10A D2PAK Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS vastavuses
Saadaval kogus 4702 pcs Andmeleht STTH2003
Kategooria Diskreetse pooljuhttooted Pinge - Edasi (Vf) (Max) @ Kui 1.25V @ 10A
Pinge - DC reverse (Vr) (max) 300V Pakkuja seadme pakett D2PAK
Kiirus Fast Recovery = 200mA (Io) Seeria -
Pöörde taastamise aeg (trr) 35ns Pakend Tube
Pakett / kott TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Muud nimed 497-12802-5
STTH2003CG-ND
Töötemperatuur - ühenduskoht 175°C (Max) Paigaldus tüüp Surface Mount
Diode tüüp Standard Dioodide seadistamine 1 Pair Common Cathode
Täpsem kirjeldus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Praegune - tagasikäik @ Vr 20µA @ 300V
Jooksev - Keskmine puhastatud (Io) (ühe dioodi kohta) 10A Baasosa number STTH2003C