Kodu > Tooted > Diskreetse pooljuhttooted > Dioodid - alaldid - massiivid > STTH2002CFP
STTH2002CFP
STTH2002CFP
OMRON AUTOMATION & SAFETYPildid on ainult viiteks.
Vt toote üksikasjade toote üksikasjad.
Osta STTH2002CFP Usalduse Components-World.HK, 1 aasta garantii
Küsi hinnapakkumist
Osa number STTH2002CFP
Tootja STMicroelectronics
Kirjeldus DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220FP
(USA dollarites)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa number STTH2002CFP Tootja STMicroelectronics
Kirjeldus DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220FP Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS vastavuses
Saadaval kogus 80593 pcs Andmeleht STTH2002C
Kategooria Diskreetse pooljuhttooted Pinge - Edasi (Vf) (Max) @ Kui 1.1V @ 10A
Pinge - DC reverse (Vr) (max) 200V Pakkuja seadme pakett TO-220FP
Kiirus Fast Recovery = 200mA (Io) Seeria -
Pöörde taastamise aeg (trr) 27ns Pakend Tube
Pakett / kott TO-220-3 Full Pack Muud nimed 497-3545-5
Töötemperatuur - ühenduskoht 175°C (Max) Paigaldus tüüp Through Hole
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Standardne pliiaeg 29 Weeks
Lead Free status / RoHS staatus Lead free / RoHS Compliant Diode tüüp Standard
Dioodide seadistamine 1 Pair Common Cathode Täpsem kirjeldus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack
Praegune - tagasikäik @ Vr 10µA @ 200V Jooksev - Keskmine puhastatud (Io) (ühe dioodi kohta) 10A