Kodu > Tooted > Takistid > Läbi aukude takistite > MFR100FTF73-412R
MFR100FTF73-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYPildid on ainult viiteks.
Vt toote üksikasjade toote üksikasjad.
Osta MFR100FTF73-412R Usalduse Components-World.HK, 1 aasta garantii
Küsi hinnapakkumist
Osa number MFR100FTF73-412R
Tootja Yageo
Kirjeldus RES MF 1W 1% AXIAL
(USA dollarites)
5000 pcs
Product parameter
Osa number MFR100FTF73-412R Tootja Yageo
Kirjeldus RES MF 1W 1% AXIAL Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS vastavuses
Saadaval kogus 1715480 pcs Andmeleht MFR Series
Kategooria Takistid Tolerants ±1%
Temperatuuri koefitsient ±100ppm/°C Pakkuja seadme pakett Axial
Suurus / mõõde 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm) Seeria MFR
Vastupanu 412 Ohms Võimsus (W) 1W
Pakend Tape & Box (TB) Pakett / kott Axial
Töötemperatuur -55°C ~ 155°C Lõppude arv 2
Lead Free status / RoHS staatus Lead free / RoHS Compliant Kõrgus - istutatud (max) -
Omadused - Täpsem kirjeldus 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film