Kodu > Tooted > Takistid > Läbi aukude takistite > MFP50SBRE52-412R
MFP50SBRE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYPildid on ainult viiteks.
Vt toote üksikasjade toote üksikasjad.
Osta MFP50SBRE52-412R Usalduse Components-World.HK, 1 aasta garantii
Küsi hinnapakkumist
Osa number MFP50SBRE52-412R
Tootja Yageo
Kirjeldus RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
(USA dollarites)
5000 pcs
Product parameter
Osa number MFP50SBRE52-412R Tootja Yageo
Kirjeldus RES MF 1/2W 0.1% AXIAL Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS vastavuses
Saadaval kogus 666850 pcs Andmeleht MFP Series
Kategooria Takistid Tolerants ±0.1%
Temperatuuri koefitsient ±50ppm/°C Pakkuja seadme pakett Axial
Suurus / mõõde 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Seeria MFP
Vastupanu 412 Ohms Võimsus (W) 0.5W, 1/2W
Pakend Tape & Reel (TR) Pakett / kott Axial
Töötemperatuur -55°C ~ 155°C Lõppude arv 2
Lead Free status / RoHS staatus Lead free / RoHS Compliant Kõrgus - istutatud (max) -
Omadused - Täpsem kirjeldus 412 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film