Kodu > Tooted > Takistid > Läbi aukude takistite > FMP300FBF73-412R
FMP300FBF73-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYPildid on ainult viiteks.
Vt toote üksikasjade toote üksikasjad.
Osta FMP300FBF73-412R Usalduse Components-World.HK, 1 aasta garantii
Küsi hinnapakkumist
Osa number FMP300FBF73-412R
Tootja Yageo
Kirjeldus RES MF 3W 1% AXIAL
(USA dollarites)
5000 pcs
Product parameter
Osa number FMP300FBF73-412R Tootja Yageo
Kirjeldus RES MF 3W 1% AXIAL Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS vastavuses
Saadaval kogus 1665917 pcs Andmeleht FMP Series
Kategooria Takistid Tolerants ±1%
Temperatuuri koefitsient ±100ppm/°C Pakkuja seadme pakett Axial
Suurus / mõõde 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm) Seeria FMP
Vastupanu 412 Ohms Võimsus (W) 3W
Pakend Bulk Pakett / kott Axial
Töötemperatuur -55°C ~ 155°C Lõppude arv 2
Lead Free status / RoHS staatus Lead free / RoHS Compliant Kõrgus - istutatud (max) -
Omadused Flame Proof, Safety Täpsem kirjeldus 412 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film