Kodu > Tooted > Takistid > Läbi aukude takistite > FMP200FBF52-412R
FMP200FBF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYPildid on ainult viiteks.
Vt toote üksikasjade toote üksikasjad.
Osta FMP200FBF52-412R Usalduse Components-World.HK, 1 aasta garantii
Küsi hinnapakkumist
Osa number FMP200FBF52-412R
Tootja Yageo
Kirjeldus RES MF 2W 1% AXIAL
(USA dollarites)
5000 pcs
Product parameter
Osa number FMP200FBF52-412R Tootja Yageo
Kirjeldus RES MF 2W 1% AXIAL Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS vastavuses
Saadaval kogus 2375154 pcs Andmeleht FMP Series
Kategooria Takistid Tolerants ±1%
Temperatuuri koefitsient ±100ppm/°C Pakkuja seadme pakett Axial
Suurus / mõõde 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm) Seeria FMP
Vastupanu 412 Ohms Võimsus (W) 2W
Pakend Bulk Pakett / kott Axial
Töötemperatuur -55°C ~ 155°C Lõppude arv 2
Lead Free status / RoHS staatus Lead free / RoHS Compliant Kõrgus - istutatud (max) -
Omadused Flame Proof, Safety Täpsem kirjeldus 412 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film