Kodu > Tooted > Takistid > Chip Resistor - pinnaviimistlus > RNCF2512BTE412R
RNCF2512BTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYPildid on ainult viiteks.
Vt toote üksikasjade toote üksikasjad.
Osta RNCF2512BTE412R Usalduse Components-World.HK, 1 aasta garantii
Küsi hinnapakkumist
Osa number RNCF2512BTE412R
Tootja Stackpole Electronics, Inc.
Kirjeldus RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512
(USA dollarites)
4000 pcs
Product parameter
Osa number RNCF2512BTE412R Tootja Stackpole Electronics, Inc.
Kirjeldus RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512 Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS vastavuses
Saadaval kogus 282581 pcs Andmeleht Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategooria Takistid Tolerants ±0.1%
Temperatuuri koefitsient ±25ppm/°C Pakkuja seadme pakett 2512
Suurus / mõõde 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Seeria RNCF
Vastupanu 412 Ohms Võimsus (W) 0.75W, 3/4W
Pakend Tape & Reel (TR) Pakett / kott 2512 (6432 Metric)
Töötemperatuur -55°C ~ 155°C Lõppude arv 2
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Standardne pliiaeg 12 Weeks
Lead Free status / RoHS staatus Lead free / RoHS Compliant Kõrgus - istutatud (max) 0.026" (0.65mm)
Omadused Automotive AEC-Q200 Ebaõnnestumise määr -
Täpsem kirjeldus 412 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Koostis Thin Film