Kodu > Tooted > Takistid > Chip Resistor - pinnaviimistlus > RNCF1210DKE412R
RNCF1210DKE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYPildid on ainult viiteks.
Vt toote üksikasjade toote üksikasjad.
Osta RNCF1210DKE412R Usalduse Components-World.HK, 1 aasta garantii
Küsi hinnapakkumist
Osa number RNCF1210DKE412R
Tootja Stackpole Electronics, Inc.
Kirjeldus RES 412 OHM 0.5% 1/3W 1210
(USA dollarites)
1000 pcs
Product parameter
Osa number RNCF1210DKE412R Tootja Stackpole Electronics, Inc.
Kirjeldus RES 412 OHM 0.5% 1/3W 1210 Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS vastavuses
Saadaval kogus 732886 pcs Andmeleht Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategooria Takistid Tolerants ±0.5%
Temperatuuri koefitsient ±25ppm/°C Pakkuja seadme pakett 1210
Suurus / mõõde 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) Seeria RNCF
Vastupanu 412 Ohms Võimsus (W) 0.333W, 1/3W
Pakend Tape & Reel (TR) Pakett / kott 1210 (3225 Metric)
Töötemperatuur -55°C ~ 155°C Lõppude arv 2
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Standardne pliiaeg 12 Weeks
Lead Free status / RoHS staatus Lead free / RoHS Compliant Kõrgus - istutatud (max) 0.026" (0.65mm)
Omadused Automotive AEC-Q200 Ebaõnnestumise määr -
Täpsem kirjeldus 412 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Koostis Thin Film