Kodu > Tooted > Takistid > Chip Resistor - pinnaviimistlus > RNCF0603DTC412R
RNCF0603DTC412R
RNCF0603DTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYPildid on ainult viiteks.
Vt toote üksikasjade toote üksikasjad.
Osta RNCF0603DTC412R Usalduse Components-World.HK, 1 aasta garantii
Küsi hinnapakkumist
Osa number RNCF0603DTC412R
Tootja Stackpole Electronics, Inc.
Kirjeldus RES 412 OHM 0.5% 1/10W 0603
(USA dollarites)
5000 pcs
Product parameter
Osa number RNCF0603DTC412R Tootja Stackpole Electronics, Inc.
Kirjeldus RES 412 OHM 0.5% 1/10W 0603 Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS vastavuses
Saadaval kogus 4249498 pcs Andmeleht Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategooria Takistid Tolerants ±0.5%
Temperatuuri koefitsient ±50ppm/°C Pakkuja seadme pakett 0603
Suurus / mõõde 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Seeria RNCF
Vastupanu 412 Ohms Võimsus (W) 0.1W, 1/10W
Pakend Tape & Reel (TR) Pakett / kott 0603 (1608 Metric)
Töötemperatuur -55°C ~ 155°C Lõppude arv 2
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Standardne pliiaeg 12 Weeks
Lead Free status / RoHS staatus Lead free / RoHS Compliant Kõrgus - istutatud (max) 0.022" (0.55mm)
Omadused Automotive AEC-Q200 Ebaõnnestumise määr -
Täpsem kirjeldus 412 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Koostis Thin Film