Kodu > Tooted > Takistid > Chip Resistor - pinnaviimistlus > RNCF0402BTC412R
RNCF0402BTC412R
RNCF0402BTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYPildid on ainult viiteks.
Vt toote üksikasjade toote üksikasjad.
Osta RNCF0402BTC412R Usalduse Components-World.HK, 1 aasta garantii
Küsi hinnapakkumist
Osa number RNCF0402BTC412R
Tootja Stackpole Electronics, Inc.
Kirjeldus RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402
(USA dollarites)
10000 pcs
Product parameter
Osa number RNCF0402BTC412R Tootja Stackpole Electronics, Inc.
Kirjeldus RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402 Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS vastavuses
Saadaval kogus 1525403 pcs Andmeleht Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategooria Takistid Tolerants ±0.1%
Temperatuuri koefitsient ±50ppm/°C Pakkuja seadme pakett 0402
Suurus / mõõde 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Seeria RNCF
Vastupanu 412 Ohms Võimsus (W) 0.063W, 1/16W
Pakend Tape & Reel (TR) Pakett / kott 0402 (1005 Metric)
Töötemperatuur -55°C ~ 155°C Lõppude arv 2
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Standardne pliiaeg 12 Weeks
Lead Free status / RoHS staatus Lead free / RoHS Compliant Kõrgus - istutatud (max) 0.014" (0.35mm)
Omadused Automotive AEC-Q200 Ebaõnnestumise määr -
Täpsem kirjeldus 412 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Koostis Thin Film