Kodu > Tooted > Kondensaatorid > Keraamilised kondensaatorid > CDR35BP562BFURAB
CDR35BP562BFURAB
CDR35BP562BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYPildid on ainult viiteks.
Vt toote üksikasjade toote üksikasjad.
Osta CDR35BP562BFURAB Usalduse Components-World.HK, 1 aasta garantii
Küsi hinnapakkumist
Osa number CDR35BP562BFURAB
Tootja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kirjeldus CAP CER 5600PF 100V BP 1825
Product parameter
Osa number CDR35BP562BFURAB Tootja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kirjeldus CAP CER 5600PF 100V BP 1825 Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS vastavuses
Saadaval kogus 4950 pcs Andmeleht CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategooria Kondensaatorid Pinge - hinnatud 100V
Tolerants ±1% Paksus (max) 0.059" (1.50mm)
Temperatuuri koefitsient BP Suurus / mõõde 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Seeria Military, MIL-PRF-55681, CDR35 Hinnangud -
Pakend Bulk Pakett / kott 1825 (4564 Metric)
Töötemperatuur -55°C ~ 125°C Paigaldus tüüp Surface Mount, MLCC
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Plii stiil -
Juhtiv vahemaa - Lead Free status / RoHS staatus Lead free / RoHS Compliant
Kõrgus - istutatud (max) - Omadused -
Ebaõnnestumise määr R (0.01%) Täpsem kirjeldus 5600pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1825 (4564 Metric)
Mahtuvus 5600pF Taotlused General Purpose