Kodu > Tooted > Kondensaatorid > Keraamilised kondensaatorid > CDR34BP432BFURAJ
CDR34BP432BFURAJ
CDR34BP432BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYPildid on ainult viiteks.
Vt toote üksikasjade toote üksikasjad.
Osta CDR34BP432BFURAJ Usalduse Components-World.HK, 1 aasta garantii
Küsi hinnapakkumist
Osa number CDR34BP432BFURAJ
Tootja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kirjeldus CAP CER 4300PF 100V BP 1812
Product parameter
Osa number CDR34BP432BFURAJ Tootja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kirjeldus CAP CER 4300PF 100V BP 1812 Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS vastavuses
Saadaval kogus 4225 pcs Andmeleht CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategooria Kondensaatorid Pinge - hinnatud 100V
Tolerants ±1% Paksus (max) 0.059" (1.50mm)
Temperatuuri koefitsient BP Suurus / mõõde 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Seeria Military, MIL-PRF-55681, CDR34 Hinnangud -
Pakend Tape & Reel (TR) Pakett / kott 1812 (4532 Metric)
Töötemperatuur -55°C ~ 125°C Paigaldus tüüp Surface Mount, MLCC
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Plii stiil -
Juhtiv vahemaa - Lead Free status / RoHS staatus Lead free / RoHS Compliant
Kõrgus - istutatud (max) - Omadused -
Ebaõnnestumise määr R (0.01%) Täpsem kirjeldus 4300pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
Mahtuvus 4300pF Taotlused General Purpose