Kodu > Tooted > Kondensaatorid > Keraamilised kondensaatorid > CDR33BP182BFURAB
CDR33BP182BFURAB
CDR33BP182BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYPildid on ainult viiteks.
Vt toote üksikasjade toote üksikasjad.
Osta CDR33BP182BFURAB Usalduse Components-World.HK, 1 aasta garantii
Küsi hinnapakkumist
Osa number CDR33BP182BFURAB
Tootja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kirjeldus CAP CER 1800PF 100V BP 1210
Product parameter
Osa number CDR33BP182BFURAB Tootja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kirjeldus CAP CER 1800PF 100V BP 1210 Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS vastavuses
Saadaval kogus 4334 pcs Andmeleht CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategooria Kondensaatorid Pinge - hinnatud 100V
Tolerants ±1% Paksus (max) 0.049" (1.25mm)
Temperatuuri koefitsient BP Suurus / mõõde 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seeria Military, MIL-PRF-55681, CDR33 Hinnangud -
Pakend Bulk Pakett / kott 1210 (3225 Metric)
Töötemperatuur -55°C ~ 125°C Paigaldus tüüp Surface Mount, MLCC
Kõrgus - istutatud (max) - Omadused -
Ebaõnnestumise määr R (0.01%) Täpsem kirjeldus 1800pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
Mahtuvus 1800pF Taotlused General Purpose