Kodu > Tooted > Kondensaatorid > Keraamilised kondensaatorid > CDR32BP100BFURAB
CDR32BP100BFURAB
CDR32BP100BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYPildid on ainult viiteks.
Vt toote üksikasjade toote üksikasjad.
Osta CDR32BP100BFURAB Usalduse Components-World.HK, 1 aasta garantii
Küsi hinnapakkumist
Osa number CDR32BP100BFURAB
Tootja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kirjeldus CAP CER 10PF 100V BP 1206
Product parameter
Osa number CDR32BP100BFURAB Tootja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kirjeldus CAP CER 10PF 100V BP 1206 Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS vastavuses
Saadaval kogus 4712 pcs Andmeleht CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategooria Kondensaatorid Pinge - hinnatud 100V
Tolerants ±1% Paksus (max) 0.051" (1.30mm)
Temperatuuri koefitsient BP Suurus / mõõde 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seeria Military, MIL-PRF-55681, CDR32 Hinnangud -
Pakend Bulk Pakett / kott 1206 (3216 Metric)
Töötemperatuur -55°C ~ 125°C Paigaldus tüüp Surface Mount, MLCC
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Plii stiil -
Juhtiv vahemaa - Lead Free status / RoHS staatus Lead free / RoHS Compliant
Kõrgus - istutatud (max) - Omadused -
Ebaõnnestumise määr R (0.01%) Täpsem kirjeldus 10pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
Mahtuvus 10pF Taotlused General Purpose