Kodu > Tooted > Kondensaatorid > Keraamilised kondensaatorid > CDR31BP471BFURAB
CDR31BP471BFURAB
CDR31BP471BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYPildid on ainult viiteks.
Vt toote üksikasjade toote üksikasjad.
Osta CDR31BP471BFURAB Usalduse Components-World.HK, 1 aasta garantii
Küsi hinnapakkumist
Osa number CDR31BP471BFURAB
Tootja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kirjeldus CAP CER 470PF 100V BP 0805
Product parameter
Osa number CDR31BP471BFURAB Tootja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kirjeldus CAP CER 470PF 100V BP 0805 Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS vastavuses
Saadaval kogus 4065 pcs Andmeleht CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategooria Kondensaatorid Pinge - hinnatud 100V
Tolerants ±1% Paksus (max) 0.051" (1.30mm)
Temperatuuri koefitsient BP Suurus / mõõde 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seeria Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Hinnangud -
Pakend Bulk Pakett / kott 0805 (2012 Metric)
Töötemperatuur -55°C ~ 125°C Paigaldus tüüp Surface Mount, MLCC
Kõrgus - istutatud (max) - Omadused -
Ebaõnnestumise määr R (0.01%) Täpsem kirjeldus 470pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Mahtuvus 470pF Taotlused General Purpose