Kodu > Tooted > Induktorid, rullid, drosselid > Fikseeritud induktorid > 103-270JS
103-270JS
103-270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYPildid on ainult viiteks.
Vt toote üksikasjade toote üksikasjad.
Osta 103-270JS Usalduse Components-World.HK, 1 aasta garantii
Küsi hinnapakkumist
Osa number 103-270JS
Tootja API Delevan
Kirjeldus FIXED IND 27NH 925MA 114 MOHM
Lead Free status / RoHS staatus Sisaldab plii / RoHS mittevastavat
In Stock 18861 pcs
Võrdlushind
(USA dollarites)
2000 pcs
Product parameter
Osa number 103-270JS Tootja API Delevan
Kirjeldus FIXED IND 27NH 925MA 114 MOHM Lead Free status / RoHS staatus Sisaldab plii / RoHS mittevastavat
Saadaval kogus 18861 pcs Andmeleht 103(R) Series
Kategooria Induktorid, rullid, drosselid Tüüp -
Tolerants ±5% Pakkuja seadme pakett -
Suurus / mõõde 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) Varjestus Unshielded
Seeria 103 Hinnangud -
Q @ Freq 49 @ 50MHz Pakend Tape & Reel (TR)
Pakett / kott Nonstandard, 2 Lead Muud nimed 103-270JS TR 2000
Töötemperatuur -55°C ~ 125°C Paigaldus tüüp Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Materjal - tuum Phenolic
Induktiivsagedus - test 50MHz Induktiivsus 27nH
Kõrgus - istutatud (max) 0.075" (1.91mm) Sagedus - Self Resonant 1.625GHz
Täpsem kirjeldus 27nH Unshielded Inductor 925mA 114 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC-takistus (DCR) 114 mOhm Max
Praegune hindamine 925mA Praegune - küllastus -